Declaraţii de avere şi de interese - anul 2011

Conducerea Ministerului Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Ozunu-Vasile
Mihail
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 

Oancea
Viorel
Secretar de stat pentru politica de apărare și planificare

 


Structurile din Ministerul Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 


Abuligasesei
Mihail Ovidiu
șef birou

 


Adochiței
Constantin
comandant

 


Adochiței
Violeta
șef laborator

 


Ailioaei
Claudiu Emilian
ofițer

 


Alexandrescu
Margareta
șef birou

 


Alexandru
Adrian Aurelian
șef serviciu

 


Alexandru
Bogdan
șef birou

 


Almășan
Petru
ofițer

 


Amariei
Grigore
șef birou

 


Amitroaie
Constantin
șef birou

 


Andrei
Adriana
consilier

 


Andrei
Maria Irina
șef birou

 


Anghel
Mirela
Sef cabinet

 


Anghel
Daniela
șef cabinet

 


Anghel
Daniel
șef birou

 


Anghelescu
Delia
consilier

 


Anghelescu
Nicolae
Sef directie

 


Anicescu
Mircea
Sef sectie

 


Apafaian
Daniela
Sef laborator

 


Apostol
Cristian Marius
șef secție

 


Apostol
Virgil Petronel
Director administrativ

 


Apostu
Carmen
referent

 


Ardelean
Oana
șef birou

 


Ardelean
Cosmin
șef compartiment

 


Arsanu
Manuela Diana
referent

 


Avădanei
Virgil
auditor

 


Avram
Mihail Gabriel
șef compartiment

 


Bădărău
Geanina
șef birou

 


Badarau
Paula
Contabil sef

 


Badea
Costin
șef structură de securitate

 


Badea
Cristian
șef secție

 


Bădiță
Mihail
contabil șef

 


Bădoi
Valentin Constantin
ofițer

 


Balasa
Maria
Medic sef

 


Bălașa
Paul
locțiitor

 


Băluță
Adrian
ofițer

 


Bara
Aurelian
șef birou

 


Baranga
Geta
Expert

 


Barb
Ioan Vasile
comandant

 


Barbu
Horațiu Cătălin
șef secție

 


Bărbulescu
Nicolae
șef laborator

 


Barna
Ciprian Radu
șef comaprtiment

 


Bas
Răzvan
consilier juridic

 


Bâzdoacă
Marin
șef secție

 


Bejinariu
Florin Radu
consilier

 


Belcineanu
Daniela
șef farmacie

 


Belciuganu
Maricica
șef birou

 


Belu
Dumitru Dănuț
auditor

 


Berbecar
Simona
Sef sectie

 


Bîrzescu
Tiberius Adrian
șef birou

 


Bitiu
Razvan
Sef al personalului

 


Boamfă
Valentin
cadru militar

 


Boar
Marius
Sef cabinet

 


Bobe
Ștefan
șef centru

 


Boboia
Geta
șef birou

 


Bogdan
Vasile
ofițer

 


Bogdan
Denis Mugurel
șef CMMM

 


Boghițou
Cezar Iulian
șef cabinet

 


Boiangiu
Șerban
auditor

 


Boicu
Adrian
șef ambulatoriu

 


Boja
Georgeta
referent

 


Bolca
Aurel
șef laborator

 


Bolohan
Filip
șef laborator

 


Bolosin
Mircea
Sef sectie

 


Bostangică
Gabriela Paula
referent

 


Brănișteanu
Roxana
consilier

 


Bratu
Maria Cristina
șef laborator

 


Brebeanu
Constantin
ofițer

 


Broșteanu
Cristian George
locțiitor

 


Buchirică
Daniel
șef secție

 


Bucur
Manuel
Sef cabinet

 


Budulan
Claudia
Sef compartiment

 


Bulmez
Viorel Constantin
auditor

 


Burcă
Nicolae
șef serviciu

 


Burlacu
Ovidiu Paul
șef secție

 


Butnariu
Florin
șef birou

 


Butoi
Ion
șef secție

 


Buzasu
Bogdan
șef birou

 


Buzea
Liliana
ofițer

 


Buzea
Marius Cristian
șef birou

 


Bușe
Bogdan
șef cabinet

 


Cacipu
Victoria
consilier

 


Calancea
Tania Mirela
auditor

 


Calenciuc
Florentina
referent

 


Călin
Dan Cristian
auditor

 


Calotă
Ramona Gabriela
consilier juridic

 


Calotă Florea
Maricel
șef secție

 


Camciuc
Ioan
Director administrativ

 


Capanu
Ilie
Sef laborator

 


Căpraru
Iolanda
șef birou

 


Carabulea
Mihai
ofițer

 


Carasol
Maria
referent

 


Cazacu
Florin
consilier juridic

 


Chelcea
Daniel
șef comapartiment

 


Chirigiu
Sorin
șef secție

 


Chiriță
Aida
consilier

 


Chitaru
Gheorghe
șef personal

 


Chivu
Marioara
inspector de specialitate

 


Ciobanu
Liliana
consilier

 


Cioca
Cătălin
șef birou

 


Ciocîntă
Gabriel
șef birou

 


Cipu
Anton Radu
șef birou

 


Cîrlan
Mihai
șef unitate

 


Cîrmaci
Narcis
ofițer

 


Cismaru
Ștefania
șef birou

 


Ciulin
Ștefan felix
ofiter

 


Ciulinaru
Iulian Bujorel
șef birou

 


Ciupitu
Gabriel Ion
șef birou

 


Cocoș
Laura
expert

 


Codreanu
Alina
șef comaprtiment

 


Cojocaru
Dumitru
șef secție

 


Colea
Horațiu
șef secție

 


Coman
Raluca Carmen
director medical

 


Comănescu
Mariana
auditor

 


Conea
Sorinel
șef birou

 


Constantin
Marius Mirel
ofițer

 


Constantin
Floarea
auditor

 


Constantin
Cristian
cadru militar

 


Constantin
Constantin
auditor

 


Constantin
Daniel Robert
Sef birou

 


Constantin
Carmen Cristina
consilier

 


Constantinescu
Ionel Adrian
ofițer

 


Constantinescu
Cristian
Sef laborator

 


Cordon
Emil
Loctiitor al directorului

 


Corduneanu
Lica
auditor

 


Coroiu
Liliana
consilier

 


Coscai
Stelian
ofițer

 


Cosman
Bogdan Constantin
șef secție

 


Cosmescu
Dumitru
contabil șef

 


Cost
Anton
referent

 


Costache
Florin
șef birou

 


Costea
Niculae Viorel
șef secție

 


Costeliu
Constantin
șef secție

 


Costin
Mihai
șef secție

 


Cotiugă
Gheorghe
șef compartiment

 


Covaci
Adrian
ofițer

 


Coșmescu
Mihaela Daniela
șef compartiment

 


Coșofreț
Constantin
locțiitor

 


Crăciun
Mădălina Daniela
șef birou

 


Cristian
Gabriel
comandant

 


Crizbășeanu
Gheorghe Ciprian
director administrativ

 


Crișan
Angela Nelica
inspector de specialitate

 


Croitoru
Liviu
șef birou

 


Croitoru
Daniel
șef unitate

 


Cucea
Relu
șef cabinet

 


Curelea
Aurora
ofițer

 


Cuzino
Dragos
Comandant

 


Damian
Sile
șef structură

 


Danciu
Dorian Georgel
ofițer

 


Dănilă
Ion Viorel
director financiar contabil

 


Dănilă
Mihai Florin
șef birou

 


Dantiș
Ion
șef secție

 


Dascalu
Monica
Sef cabinet

 


David
Gheorghe
șef compartiment

 


Deaconu
Decebal
șef secție

 


Deatcu
Vasile
locțiitor

 


Dediu
Costel
șef serviciu

 


Dediu
Bebi
Sef sectie

 


Deliman
Adrian
șef birou

 


Demian
Mihai
șef compartiment

 


Detesan
Vasile
Consilier

 


Diaconescu
Mihail Iulian
Sef birou

 


Diaconu
Gheorghe
Sef cursuri

 


Diaconu
Ion Bebe
ofițer

 


Dică
Elena
referent de specialitate

 


Dicu
Corina
consilier

 


Dihoiu
Ion
șef secție

 


Dilihei
Ștefan
șef secție

 


Diniță
Rodica
contabil șef

 


Dinu
Vasile
șef Studio Radio TV

 


Dirinea
Edward
șef compartiment

 


Diță
Gheorghe
șef centru

 


Dobre
Alexandru
șef birou

 


Dobre
Georgeta Cristina
consilier

 


Dobrișan
Ana Irina
consilier juridic

 


Dohan
Gheorghe Dorel
ofițer

 


Donea
Claudiu
ofițer

 


Donescu
Emilian
șef compartiment

 


Donescu
Simona Cristina
auditor

 


Dorobanț
Adrian
șef compartiment

 


Dorobanțu
Marius
șef birou

 


Drăgan
Dorina Iuliana
șef birou

 


Drăghici
Bogdan Ionuț
șef laborator

 


Drăghici
Daniel
șef birou

 


Dragomir
Luminița
șef birou

 


Dragoste
Mihaela
șef compartiment

 


Dragotă
Jan
auditor

 


Dragu
Aurel
șef birou

 


Droc
Ionel
șef secție

 


Drugau
Valentin
Cdt. Cp. Stud.

 


Drugău
Constantin Cristian
ofiter

 


Duică
Mirel
șef birou

 


Dulgheru
Diana Otilia
șef secție

 


Duminecioiu
Mariana
referent

 


Dumitra
Alexandru
Sef birou

 


Dumitrache
Viorica
referent

 


Dumitrache
Aurelian Asanache
șef unitate

 


Dumitrache
Mariean Florin
șef secție

 


Dumitrescu
Constantin
șef secție

 


Dumitrescu
Laura
consilier juridic

 


Dumitru
Cristian
Sef cabinet

 


Dumitru
Florin
farmacist șef

 


Dumitru
Mariana
Sef cabinet

 


Duta
George
Sef cabinet

 


Duțescu
Gabriela Sabina
șef laborator

 


Duțu
Florentina
auditor

 


Enache
Virgil
cadru militar

 


Enache
Virginia
șef birou

 


Ene
Ronald Dorian
consilier

 


Ene
Vasile
cadru militar

 


Epure
Ion
consilier

 


Eremia
Adrian
șef compartiment

 


Făgădău
Petrica
referent

 


Fandolea
Ileana
consilier

 


Filip
Marius Adrian
locțiitor

 


Filip
Radu Cristian
ofițer

 


Fișcuci
Gilera Paula
consilier

 


Flămînzeanu
Silvia Ileana
cadru militar

 


Flaviu
Alexandru
Sef birou

 


Florea
Stela
șef formațiune deservire

 


Florea
Carol
șef compartiment

 


Florea
Marin
ofițer

 


Flostoiu
Sebastian
șef comaprtiment

 


Flueraru
Adrian Mihail
medic

 


Fodac
Mihaela
referent

 


Fodor
Daniel Vasile
șef compartiment

 


Fodor
Daniel Vasile
șef compartiment

 


Fotia
Marian
șef secție

 


Frățilă
Tiberiu
șef direcție

 


Fulga
Liviu
Sef sectie

 


Furdu
Iustinian
șef laborator

 


Furnică
Gabriela
șef secție

 


Gacea
Aurel
șef cabinet

 


Gafton
George
director financiar contabil

 


Găgeanu
Cristian
locțiitor

 


Găină
Sorin Ioan
contabil șef

 


Gal
Atilla
șef compartiment

 


Gal
Ciprian Petru
șef farmacie

 


Găman
Vasile Florentin
șef cabinet

 


Găman
Marius
consilier

 


Gavrilă
Mihail Andrei
șef birou

 


Gavrilaș
Decebal Roald
sef laborator

 


Gavrilescu
Carmen
expert

 


Geamănu
Marius
șef birou

 


Georgescu
Iulian
Cadru militar

 


Ghenoiu
Gabriel
cadru militar

 


Gheorghe
Ovidiu Florian
șef birou

 


Gheorghe
Ștefan
ofițer

 


Gheorghe
Sorin Dan
Sef birou

 


Gheorghe
Danut
Sef sectie

 


Gheorghiescu
Eugeniu
șef secție

 


Gheorghiu
Nicolae
Sef birou

 


Gheorghiță
Carmen Anicuța
referent

 


Gherghina
Vasile
șef compartiment

 


Gherman
Ionel
șef centru

 


Ghimpeteanu
Radu
Sef cabinet

 


Ghimpu
Liviu
Sef sectie

 


Ghinea
Ulise
Sef personal

 


Ghitescu
Vicentiu
Instr. sup

 


Globașu
Constantin
consilier juridic

 


Glogojeanu
Remus
Sef cabinet

 


Gogan
Florin Cristian
expert

 


Gogescu
Florica
Consilier juridic sef

 


Gogoț
Alexandru
director administrativ

 


Goloiu
Gabriel
șef birou

 


Grădinaru
Gheorghe Sorin
șef birou

 


Grecu
Oana Daniela
auditor

 


Greere
Vasile
șef secție

 


Grigoraș
Adriana
șef birou

 


Grigorie
Ion
consilier juridic

 


Grosu
Corina
Sef cabinet

 


Gui
Radu Mircea Dumitru
ofițer

 


Guliman
Silvia
Sef laborator

 


Gurău
Săndel
șef secție

 


Gurgu
Filip Ion
director adjunct

 


Gușatu
Iuliana
referent

 


Guță
Laurențiu
șef serviciu administrativ

 


Herăscu
Ștefan
consilier

 


Hertzog
Radu Gabriel
șef secție

 


Hidec
Aurora
consilier

 


Hociotă
Irina Maria
șef cabinet

 


Horhotă
Luminița
economist

 


Horjea
Esmeralda
șef birou

 


Hristache
Vasile
șef birou

 


Hristea
Rasvan
Loctiitor comandant

 


Iacobuț
Cristina
șef secție

 


Iatan
Florin
șef birou

 


Iftimie
Stefan
Economist

 


Ilie
Mariana
funcționar public

 


Ilie
Mirel
subofițer

 


Ilie
Florentin Adrian
consilier

 


Iliescu
Gigi Dan Nicolae
șef birou

 


Iliescu
Cristina Mihaela
șef compartiment

 


Ilina
Dănuț
șef birou

 


Ilinca
Lucian
șef compartiment

 


Ilusco
Giuseppina
ofițer

 


Ilusco
Giuseppina
ofițer

 


Incicas
Teodor
Sef Directie Audit Intern

 


Ionescu
Dragoș
șef secție

 


Ionescu
Dorin
șef compartiment

 


Ionescu
Carmen
consilier

 


Ionescu
Gheorghe
consilier

 


Ionescu
Cristian
cadru militar

 


Ionescu
Cătălin Ionuț
șef cabinet

 


Ionescu
Carmen Dolores
referent

 


Ionescu
Sorina Cristina
consilier

 


Ionescu
Ruxandra
Sef laborator

 


Ionică
Gabriel
șef secție

 


Ioniță
Renata Georgiana
șef personal

 


Ioniță
Mariana
șef secție

 


Iordache
Bianca Daniela
Economist

 


Iordache
Mihai
șef compartiment

 


Iordache
Gheorghe Cristian
șef centru

 


Ipate
Vali Adrian
șef comaprtiment

 


Irimia
Ionel
șef birou

 


Isac
Laurentiu
Sef birou

 


Isuf
Gabriel Cristian
șef personal

 


Ittu
Cosmin
șef birou

 


Ivan
Adrian
Sef birou

 


Ivan
Adrian
șef compartiment

 


Ivan
Grigorița
subofițer

 


Ivan
Sorin
șef birou

 


Ivan
Didi
Sef compartament

 


Ivascu
Dumitru
Sef sectie

 


Jernoiu
Renata Lavinia
șef birou

 


Jianu
Florin
șef secție

 


Jianu
Doina
șef birou

 


Jianu
Lucian
cadru militar

 


Jipa
Florin Auraș
șef secție

 


Jitaru
Emanuela
șef birou

 


Joita
Ovidiu
Sef logistica

 


Josan
Cristina
șef birou

 


Keresztes
Alexandru
locțiitor

 


Kicsi
Gabriel
șef birou

 


Labiș
Nicoleta
consilier

 


Lăcraru
Mircea
șef personal

 


Lamba
Viorel
ofițer

 


Lazăr
Viorel
șef birou

 


Lăzăroiu
Horațiu Daniel
șef compartiment

 


Liră
Georgeta Maria
șef birou

 


Loghin
Gineș Eduard
șef laborator

 


Loică
Gabriela
consilier

 


Luca
Constantin
șef secție

 


Luca
Elena Gabriela
consilier

 


Lucan
Dragoș Gheorghiță
șef serviciu

 


Lungu
Elena
șef laborator

 


Lupu
Gabriel
auditor

 


Lupu
Maria
șef direcție

 


Macau
Carmen Ileana
Sef departament testare

 


Macovei
Mihai
locțiitor

 


Macovei
Adrian
Sef laborator

 


Macri
Marian
Director general

 


Magdu
Monica Gabriela
șef birou

 


Mănăilă
Viorel
auditor

 


Mândru
Mircea Fabian
șef birou

 


Manea
Nicolae
șef birou

 


Manole
Vergil
șef secție

 


Manoli
Margareta
șef birou

 


Manoliu
Iulian
Sef cabinet

 


Marariu
Adrian
Sef sector

 


Marcu
Radu Viorel
șef birou

 


Mare
Emil
șef secție

 


Mărgineanu
Liliana
consilier

 


Marian
Anca Eleonora
consilier juridic

 


Marinescu
Cicerone Vili
șef compartiment

 


Martin
Lenuta
consilier

 


Martinescu
Pompiliu
șef birou

 


Matahală
Dumitru
ofițer

 


Mateescu
Niculina
consilier

 


Matei
Toma Iulian
locțiitor

 


Matyas
Valerica
funcționar public

 


Maxim
Mădălina Gabriela
comandant

 


Medvichi
Eusebiu Lucian
șef compartiment

 


Melinte
Ștefan
șef compartiment

 


Mercuț
Dorin
șef secție

 


Mica
Radu
șef birou

 


Miftode
Alina Cristina
referent

 


Mihai
Lenuța
referent

 


Mihai
Alexandra
director financiar

 


Mihai
Daniel
șef cabinet

 


Mihai
Daniela Mihaela
ofițer

 


Mihai
Geta
referent

 


Mihai
Florența
asistent medical

 


Mihalache
Cornelia
funcționar public

 


Mihalache
Viorica Carmina
consilier

 


Mihalcea
Viorel Cătălin
ofițer

 


Milandru
Marius
șef birou

 


Milea
Constantin
șef birou

 


Milea
Mariana
referent

 


Militaru
Adriana
șef birou

 


Mincă
Dumitru
șef compartiment

 


Minea
Mariana
consilier juridic

 


Minican
Ion
Consilier juridic

 


Mircescu
Ilie iulian
ofiter

 


Mircescu
Ilie Iulian
ofițer

 


Mitea
Claudiu
șef birou

 


Mitrea
Eugen
șef secție

 


Miulescu
Florentina
ofițer

 


Moanță
Ionuț
șef compartiment

 


Mocanu
Iancu
medic

 


Mocanu
Gheorghe
cadru militar

 


Mogoi
Marius
șef birou

 


Mogoșanu
Liviu Florin
ofițer

 


Mogoșanu
Liviu Florin
ofițer

 


Mohora
Florentina
director financiar

 


Moisă
Gabriel Mihăiță
auditor

 


Moise
Stelian
Loctiitor sef directie

 


Moldovan
Daniela
consilier

 


Moldovan
Florin
Seful logisticii

 


Moldovan
Ioan Gigi
șef birou

 


Moldoveanu
Silvia
referent

 


Morariu
Gabriela
consilier juridic

 


Moraru
Aurelian Corneliu
șef compartiment

 


Moraru
Iliuță Octavian
șef compartiment

 


Muntean
Elena
consilier

 


Munteanu
Vasile
șef secție

 


Munteanu
Doina
consilier

 


Munteanu
Tudor
locțiitor

 


Mureșan
Mihai Marius
șef direcție

 


Mureșan
Adrian
șef birou

 


Murgu
Vasile
șef ATI

 


Murtezan
Vasile
șef secție

 


Mutuligă
Ana
referent

 


Mușescu
Ciprian
șef comaprtiment

 


Mușuroia
Gabriel Mihail
șef structură de securitate

 


Nachiu
Florin
șef personal

 


Nadolu
Renato Eduard
șef secție

 


Naftanaila
Mali Florica
Sef cabinet

 


Nancu
Valentin
șef compartiment

 


Năstase
Elena
funcționar public

 


Năstase
Ionica
referent

 


Nastasia
Augustina
consilier

 


Neacșu
Marius Aurelian
șef birou

 


Neacșu
Radu Ioan
șef comapartiment

 


Neagoe
Gheorghe
șef ambulatoriu de specialitate

 


Neagu
Victor
șef compartiment

 


Neagu
Lizeta
consilier

 


Neagu
Oreste
șef birou

 


Neagu
Cornel
ofițer

 


Necula
Eugen
Sef cabinet

 


Necșulescu
Marius
șef laborator

 


Nedelea
Emilia Daniela
șef cabinet

 


Negoiță
Ileana Nicoleta
consilier juridic

 


Negoiță
Marius Cristian Vlăducu
auditor

 


Negrea
Adina
șef compartiment

 


Negrea
Luminița
șef birou

 


Negrescu
Daniela Lavinia
pcc

 


Neguțescu
Monica Ioana
consilier

 


Neicuși
Ioan
șef birou

 


Nica
Alexandru
ofițer

 


Nica
Cornel
inginer

 


Nicoară
George
șef birou

 


Nicoară
Ghiță
șef birou

 


Nicodin
Aurora
Sef cabinet

 


Nicolăescu
Daniel
șef compartiment

 


Nicu
Marian
consilier juridic

 


Niculescu
Viorel Florian
șef serviciu

 


Nistor
Gheorghe
șef direcție

 


Nistor
Costică
contabil șef

 


Niță
Constantin
șef birou

 


Nițu
Doina
referent

 


Nițu
Virginia
consilier

 


Nițu
Nicolae
șef serviciu

 


Nuță
Ion Vasile
șef birou

 


Oancea
Anca
șef cabinet

 


Oanță
Florin Petre
șef secție

 


Olteanu
Marian
ofițer

 


Onea
Florian
șef secție

 


Opincaru
Bucur
șef birou

 


Oprea
Maricica Cornelia
ofițer

 


Oprea
Dorin
ofițer

 


Oprean
Maria
ofițer

 


Ordeanu
Viorel
șef laborator

 


Orzan
Dorinel
ofițer

 


Orzan
Mariana
șef birou

 


Paltineanu
Mihail
șef birou

 


Pană
Felicia
șef compartiment

 


Pană
Viorel Adrian
șef birou

 


Pană
Dumitru
șef secție

 


Panait
Maria Alina
șef compartiment juridic

 


Panciu
Veronica
consilier

 


Pandelache
Adrian
Sef birou

 


Pandrea
Elena Adina
consilier

 


Pantazică
Lucian Alexandru
auditor

 


Pantiru
Dan
șef secție

 


Papuc
Dumitru Marian
Ofiter

 


Pascu
Mugurel Lucian
șef birou

 


Pătrașcu
Ana
șef birou

 


Pătrînichi
Bogdan Grigore
șef secție

 


Patru
Pieleanu Adrian
Sef birou

 


Peiu
Mircea Costel
Sef birou

 


Petcu
Ștefan Felix
consilier juridic

 


Petrache
Gabriel
șef birou

 


Petre
Sevastian
șef secție

 


Petrea
Silviu
șef compartiment

 


Petrea
Pavel
șef birou

 


Peuna
Dorina
Sef sectie

 


Pilică
Marian Claudiu
contabil șef

 


Pindic
Aurelian
ofițer

 


Pinte
Florina
șef laborator

 


Pirneci
Robert Nicolae
șef birou

 


Piroș
Constantin
auditor

 


Piturlea
Marius
Sef birou

 


Plăcintă
Rareș Mihail
șef birou

 


Platon
Cornelia
consilier

 


Plopan
Petrică Liviu
șef birou

 


Podaru
Doriana Alina
șef birou

 


Poenaru
Silvia
consilier

 


Pop
Marius Iulian
medic

 


Pop
Dana Olga
funcționar public

 


Popa
Traian Daniel
șef birou

 


Popa
Ovidiu
șef structură de securitate

 


Popa
Raluca
referent

 


Popescu
Marius Leonard
consilier juridic

 


Popescu
Lucian
șef cabinet

 


Popescu
Dragos
Sef sectie

 


Popescu
Horia
șef secție

 


Popescu
Cristian Constantin
șef unitate

 


Popescu
Teodor Gabriel
locțiitor

 


Popescu
Mihaela
Sef sectie

 


Popescu
Marian
șef birou

 


Popescu
Elena
șef compartiment

 


Popescu
Mircea
consilier

 


Popescu
Valentin
șef birou

 


Popescu
Daniel Marian
Ofiter

 


Popescu
Adela Loredana
consilier

 


Popescu
Marius
subofițer

 


Popescu
Constantin
locțiitor

 


Popescu
Decebal
medic șef

 


Popescu
Radu Cristian
șef laborator

 


Popoiu
Maricel Marius
șef birou

 


Popovici
Silvia
consilier

 


Preda
Maria
șef laborator

 


Preda
Marian
șef birou

 


Preda
Alin Mihai
Sef birou

 


Preda
Eugen
comandant

 


Predoi
Dumitru
șef birou

 


Predoiu
Marius
șef birou

 


Preoteasa
Stefan Daniel
Sef B.P.L.I.

 


Preotesoiu
Pompiliu
șef birou

 


Pricope
Cătălin Gabriel
șef secție

 


Pricopi
Sebastian Gicuță
șef compartiment

 


Pridie
Bogdan Atanasie
șef secție

 


Pruteanu
Sorin
șef laborator

 


Pungă
Adrian
șef compartiment

 


Rădeanu
Adrian
șef birou

 


Radi
Iolanda
referent

 


Radi
Eduard
șef secție

 


Rădoi
Rodica
economist

 


Radu
Maricica
contabil șef

 


Radu
Mariana
subofițer

 


Radu-Sultanescu
Elena
Sef cabinet

 


Răduț
Laurențiu Cristian
șef secție

 


Raiciu
Geta
inspector

 


Raicu
Stelian
șef birou

 


Raifura
Valerica
consilier

 


Răileanu
Lucia
consilier

 


Rapotan
Ionel
șef laborator

 


Rășcanu
Răzvan
șef comaprtiment

 


Rebegea
Timotel
șef birou

 


Reviu
Eugen
șef laborator

 


Rîndașu
Costică
consilier juridic

 


Robescu
Florea
medic

 


Rosan
Ioan Marcu
ofițer

 


Rosu
Neculai
Sef sectie

 


Rosu
Valeriu
Consilier juridic

 


Rotaru
Florin Petre
șef structură de securitate

 


Rotaru
Cecilia Olivia
consilier

 


Roșu
Adrian Gabriel
șef birou

 


Ruiu
Cristinel Nicușor
auditor

 


Rusovici
Bogdan
consilier

 


Rusu
Florian
șef unitate

 


Rusu
Gabriel
șef birou

 


Rusu
Marian
șef birou

 


Sabău
Elena
șef birou

 


Salomiu
Maria
șef birou

 


Samoschi
Roxana Eliza
consilier juridic

 


Săndulescu
Victor
asistent șef

 


Sărceniuc
Octavian
auditor

 


Sârghe Ciobanu
Petruț Dănuț
șef structură

 


Sava
Simona Monica
Director Financiar

 


Sava
Mircea
șef birou

 


Savonia
Maria
consilier

 


Savu
Bogdan
Instr.sup.

 


Scîntei
Răducu
cadru militar

 


Scurtu
Floare
expert

 


Secară
Cristina Anca
șef laborator

 


Serbanescu
Ludmila
Farmacist

 


Sfetcu
Vali
referent

 


Sfrenț
Daniel
șef birou

 


Sicoe
Silviu
locțiitor

 


Silea
Marin
ofițer

 


Silitra
Elena
funcționar public

 


Sima
Ovidiu
șef cabinet

 


Sima
Teodora
consilier

 


Simion
Nicolae Marius
șef compartiment

 


Simionescu
Mihai
șef birou

 


Simula
Eugen Marius Traian
ofițer

 


Sîrbu
Veronica Mioara
expert

 


Sîrbu
Gabriela Elena
șef serviciu

 


Sîrbu
Ștefan
șef birou

 


Smarandache
Catalin Gabriel
Sef birou

 


Socarici
Corneliu
șef birou

 


Spătăcean
Florin Ioan
ofițer

 


Spataru
Simona
Consilier

 


Spînu
Constantin
purtător de cuvânt al M.Ap.N.

 


Stan
Doru
ofițer

 


Stan
Adrian Georgel
locțiitor

 


Stanca
Elena Anișoara
consilier

 


Stanciu
Marcelina
șef cabinet

 


Stanciu
Adrian
Medic sef

 


Stanciu
Andrei
șef centru

 


Stanciu
Ascanio
contabil șef

 


Stanciu
Ion Alin
șef structură

 


Stănculescu
George
șef secție

 


Stănculete
Traian
șef secție

 


Stănică
Alexandrina
referent

 


Stănișteanu
Marian
șef secție

 


Stefan
George
Sef sectie

 


Stefan
Gabriela
Sef cabinet

 


Stefanescu
Dragos
Sef cabinet

 


Stefanescu
Cristina
Sef cabinet

 


Stefani
Constantin
șef birou

 


Sterian
Daniela Victorița
șef birou

 


Stoian
Gabriela Maria
șef birou

 


Stoian
Cornel
ofițer

 


Stoica
Romica
Sef birou

 


Stoica
Florin
șef birou

 


Stoican
Camelia
consilier

 


Stoichin
Ion Marian
șef birou

 


Streanga
Narcis Costel
Sef serviciu

 


Strichea
Vasilica
funcționar public

 


Stroe
Ioana
asistent șef

 


Strujac
Marius Nicolae
cadru militar

 


Suiugan
Cornel
contabil șef

 


Suiugan
Cornel Ion
ofițer

 


Susu
Nicoleta
Loctiitor sef directie

 


Szlavik
Franziska Monica
șef birou

 


Tambura
Victor
șef laborator

 


Tănasă
Ion
șef birou

 


Tănasă
Mărioara Paulina
referent

 


Tănasă
Elena Laura
funcționar public

 


Tanase
Florin
Contabil sef

 


Tănase
Adriana
funcționar public

 


Tănasie
Traian Mircea
șef birou

 


Tavarlau
Alina
Contabil sef

 


Telembeci
Doru
șef birou

 


Teodor
Emilia
consilier

 


Ticu
Similschi Claudiu
funcționar public

 


Timofte
Vasile
șef compartiment

 


Timofte
Ioana
consilier

 


Tiperciuc
Nicu
șef secție

 


Tivdă
Maria
referent

 


Toma
Gheorghe
șef birou

 


Toma
Claudiu Vicentiu
consilier juridic

 


Tomescu
Aurel
șef birou

 


Tomoială
Alina
auditor

 


Tomoială
Marius Gabriel
șef birou

 


Totolici
Gabriel
șef secție

 


Trană
Aurel
Medic

 


Trandafir
Doina
Sef laborator

 


Trică
Dorina
referent

 


Trifan
Viorel
șef de secție

 


Trifu
Marius
șef secție

 


Trofin
Constantin
auditor

 


Tudorache
Adriana Cristina
contabil șef

 


Tudorie
Stănică
contabil şef

 


Tudoroiu
Gheorghe Eusebio
șef birou

 


Tudose
Georgian
comandant

 


Tudosie
Irina Emilia
consilier juridic

 


Tuinea
Gelu Cătălin
șef structură de securitate

 


Tutunaru
Florin Cătălin
ofițer

 


Tutunaru
Mihai
consilier

 


Tușa
Alexandru Radu
ofițer

 


Udrea
Felician
consilier

 


Udriște
Daniela
șef birou

 


Udriște
Alin Gabriel
șef birou

 


Udroiu
george
Sef birou

 


Udroiu
Mariana
consilier superior

 


Ularu
Viorel
șef birou

 


Ungureanu
Ionel Dănuț
șef birou

 


Ungureanu
Dănuț
șef birou

 


Ungureanu
Ion
comandant

 


Uruiocea
Mișu
șef birou

 


Văduva
Ilie
șef birou

 


Varna
Mircea Cristian
șef compartiment

 


Varona
Alexandr
șef birou

 


Varzari
Sorin Adrian
șef secție

 


Vasilachi
Constantin
șef birou

 


Vasile
Florin
șef birou

 


Vasile
Ion
șef secție

 


Vasile
Valentin
locțiitor

 


Vasilescu
Dorin
șef structură

 


Vasiliu
Cristian Vladimir
șef centru

 


Vasiliu
Ovidiu Dumitru
șef cabinet

 


Velea
Cristina Mirela
șef birou

 


Velichi
Antoaneta
șef birou

 


Vinte
Tiberiu Laurentiu
șef ambulatoriu de specialitate

 


Visan
Valerica
Director financiar-contabil

 


Vitalus
Atena
ofiter

 


Viziru
Nicoleta
referent

 


Vișan
Marius Mihail
șef compartiment

 


Vlad
Dragos
Sef laborator

 


Vlad
Anca Eugenia
consilier

 


Vlad
Elena Simona
consilier

 


Vlad
Gheorghe
Director

 


Vlădaia
Iovan
director medical

 


Vlădescu
Cornel
șef birou

 


Vladu
Viorel paul
șef cabinet

 


Voica
Artur Cristian
ofițer

 


Voica
Artur Cristian
șef compartiment

 


Voicescu
Marcel
șef serviciu

 


Voicu
Rodica
funcționar public

 


Voicu
Victor
director

 


Vreme
Eusebiu
șef birou

 


Vreme
Eusebiu
ofițer

 


Zaharia
Constantin
șef birou

 


Zahiu
Bogdan
șef personal

 


Zamfiroiu
Florin Valentin
auditor

 


Zanfir
Constantin
locțiitor

 


Zanfir
Anita
șef birou

 


Zara
Claudiu
Sef sectie

 


Șchiopu
Adrian
șef birou

 


Șerban
Lucian
șef birou

 


Șerbănescu
Florin
șef birou

 


Ștefan
Eduard
șef compartiment

 


Ștefan
Sabin Daniel
șef cabinet

 


Ștefan
Constanța
referent

 


Ștefănescu
Carmen Daniela
șef birou

 


Știrbăț
Adrian Florin
șef laborator

 


Șușu
Adrian Marius
șef serviciu

 


Țelinoiu
Ionuț Mădălin
consilier

 

© 2015 Ministerul Apărării Naţionale - Website realizat şi administrat de Direcţia informare şi relaţii publice

Actualizare: 30.06.2015