Declaraţii de avere şi de interese - anul 2011



Conducerea Ministerului Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Oprea
Gabriel
ministrul Apărării Naționale

 

Ozunu-Vasile
Mihail
Secretar de stat pentru relația cu Parlamentul, informare publică și creșterea calității vieții personalului

 

Oancea
Viorel
Secretar de stat pentru politica de apărare și planificare

 


Structurile din Ministerul Apărării Naţionale

Nume
Prenume
Funcţia
Vizualizează declaraţia

 

Abuligasesei
Mihail Ovidiu
șef birou

 

Adochiței
Constantin
comandant

 

Adochiței
Violeta
șef laborator

 

Ailioaei
Claudiu Emilian
ofițer

 

Alexandrescu
Margareta
șef birou

 

Alexandru
Adrian Aurelian
șef serviciu

 

Alexandru
Bogdan
șef birou

 

Almășan
Petru
ofițer

 

Amariei
Grigore
șef birou

 

Amitroaie
Constantin
șef birou

 

Andrei
Adriana
consilier

 

Andrei
Maria Irina
șef birou

 

Anghel
Mirela
Sef cabinet

 

Anghel
Daniela
șef cabinet

 

Anghel
Daniel
șef birou

 

Anghelescu
Delia
consilier

 

Anghelescu
Nicolae
Sef directie

 

Anicescu
Mircea
Sef sectie

 

Apafaian
Daniela
Sef laborator

 

Apostol
Cristian Marius
șef secție

 

Apostol
Virgil Petronel
Director administrativ

 

Apostu
Carmen
referent

 

Ardelean
Oana
șef birou

 

Ardelean
Cosmin
șef compartiment

 

Arsanu
Manuela Diana
referent

 

Avădanei
Virgil
auditor

 

Avram
Mihail Gabriel
șef compartiment

 

Bădărău
Geanina
șef birou

 

Badarau
Paula
Contabil sef

 

Badea
Costin
șef structură de securitate

 

Badea
Cristian
șef secție

 

Bădiță
Mihail
contabil șef

 

Bădoi
Valentin Constantin
ofițer

 

Balasa
Maria
Medic sef

 

Bălașa
Paul
locțiitor

 

Băluță
Adrian
ofițer

 

Bara
Aurelian
șef birou

 

Baranga
Geta
Expert

 

Barb
Ioan Vasile
comandant

 

Barbu
Horațiu Cătălin
șef secție

 

Bărbulescu
Nicolae
șef laborator

 

Barna
Ciprian Radu
șef comaprtiment

 

Bas
Răzvan
consilier juridic

 

Bâzdoacă
Marin
șef secție

 

Bejinariu
Florin Radu
consilier

 

Belcineanu
Daniela
șef farmacie

 

Belciuganu
Maricica
șef birou

 

Belu
Dumitru Dănuț
auditor

 

Berbecar
Simona
Sef sectie

 

Bîrzescu
Tiberius Adrian
șef birou

 

Bitiu
Razvan
Sef al personalului

 

Boamfă
Valentin
cadru militar

 

Boar
Marius
Sef cabinet

 

Bobe
Ștefan
șef centru

 

Boboia
Geta
șef birou

 

Bogdan
Vasile
ofițer

 

Bogdan
Denis Mugurel
șef CMMM

 

Boghițou
Cezar Iulian
șef cabinet

 

Boiangiu
Șerban
auditor

 

Boicu
Adrian
șef ambulatoriu

 

Boja
Georgeta
referent

 

Bolca
Aurel
șef laborator

 

Bolohan
Filip
șef laborator

 

Bolosin
Mircea
Sef sectie

 

Bostangică
Gabriela Paula
referent

 

Brănișteanu
Roxana
consilier

 

Bratu
Maria Cristina
șef laborator

 

Brebeanu
Constantin
ofițer

 

Broșteanu
Cristian George
locțiitor

 

Buchirică
Daniel
șef secție

 

Bucur
Manuel
Sef cabinet

 

Budulan
Claudia
Sef compartiment

 

Bulmez
Viorel Constantin
auditor

 

Burcă
Nicolae
șef serviciu

 

Burlacu
Ovidiu Paul
șef secție

 

Butnariu
Florin
șef birou

 

Butoi
Ion
șef secție

 

Buzasu
Bogdan
șef birou

 

Buzea
Liliana
ofițer

 

Buzea
Marius Cristian
șef birou

 

Bușe
Bogdan
șef cabinet

 

Cacipu
Victoria
consilier

 

Calancea
Tania Mirela
auditor

 

Calenciuc
Florentina
referent

 

Călin
Dan Cristian
auditor

 

Calotă
Ramona Gabriela
consilier juridic

 

Calotă Florea
Maricel
șef secție

 

Camciuc
Ioan
Director administrativ

 

Capanu
Ilie
Sef laborator

 

Căpraru
Iolanda
șef birou

 

Carabulea
Mihai
ofițer

 

Carasol
Maria
referent

 

Cazacu
Florin
consilier juridic

 

Chelcea
Daniel
șef comapartiment

 

Chirigiu
Sorin
șef secție

 

Chiriță
Aida
consilier

 

Chitaru
Gheorghe
șef personal

 

Chivu
Marioara
inspector de specialitate

 

Ciobanu
Liliana
consilier

 

Cioca
Cătălin
șef birou

 

Ciocîntă
Gabriel
șef birou

 

Cipu
Anton Radu
șef birou

 

Cîrlan
Mihai
șef unitate

 

Cîrmaci
Narcis
ofițer

 

Cismaru
Ștefania
șef birou

 

Ciulin
Ștefan felix
ofiter

 

Ciulinaru
Iulian Bujorel
șef birou

 

Ciupitu
Gabriel Ion
șef birou

 

Cocoș
Laura
expert

 

Codreanu
Alina
șef comaprtiment

 

Cojocaru
Dumitru
șef secție

 

Colea
Horațiu
șef secție

 

Coman
Raluca Carmen
director medical

 

Comănescu
Mariana
auditor

 

Conea
Sorinel
șef birou

 

Constantin
Marius Mirel
ofițer

 

Constantin
Floarea
auditor

 

Constantin
Cristian
cadru militar

 

Constantin
Constantin
auditor

 

Constantin
Daniel Robert
Sef birou

 

Constantin
Carmen Cristina
consilier

 

Constantinescu
Ionel Adrian
ofițer

 

Constantinescu
Cristian
Sef laborator

 

Cordon
Emil
Loctiitor al directorului

 

Corduneanu
Lica
auditor

 

Coroiu
Liliana
consilier

 

Coscai
Stelian
ofițer

 

Cosman
Bogdan Constantin
șef secție

 

Cosmescu
Dumitru
contabil șef

 

Cost
Anton
referent

 

Costache
Florin
șef birou

 

Costea
Niculae Viorel
șef secție

 

Costeliu
Constantin
șef secție

 

Costin
Mihai
șef secție

 

Cotiugă
Gheorghe
șef compartiment

 

Covaci
Adrian
ofițer

 

Coșmescu
Mihaela Daniela
șef compartiment

 

Coșofreț
Constantin
locțiitor

 

Crăciun
Mădălina Daniela
șef birou

 

Cristian
Gabriel
comandant

 

Crizbășeanu
Gheorghe Ciprian
director administrativ

 

Crișan
Angela Nelica
inspector de specialitate

 

Croitoru
Liviu
șef birou

 

Croitoru
Daniel
șef unitate

 

Cucea
Relu
șef cabinet

 

Curelea
Aurora
ofițer

 

Cuzino
Dragos
Comandant

 

Damian
Sile
șef structură

 

Danciu
Dorian Georgel
ofițer

 

Dănilă
Ion Viorel
director financiar contabil

 

Dănilă
Mihai Florin
șef birou

 

Dantiș
Ion
șef secție

 

Dascalu
Monica
Sef cabinet

 

David
Gheorghe
șef compartiment

 

Deaconu
Decebal
șef secție

 

Deatcu
Vasile
locțiitor

 

Dediu
Costel
șef serviciu

 

Dediu
Bebi
Sef sectie

 

Deliman
Adrian
șef birou

 

Demian
Mihai
șef compartiment

 

Detesan
Vasile
Consilier

 

Diaconescu
Mihail Iulian
Sef birou

 

Diaconu
Gheorghe
Sef cursuri

 

Diaconu
Ion Bebe
ofițer

 

Dică
Elena
referent de specialitate

 

Dicu
Corina
consilier

 

Dihoiu
Ion
șef secție

 

Dilihei
Ștefan
șef secție

 

Diniță
Rodica
contabil șef

 

Dinu
Vasile
șef Studio Radio TV

 

Dirinea
Edward
șef compartiment

 

Diță
Gheorghe
șef centru

 

Dobre
Alexandru
șef birou

 

Dobre
Georgeta Cristina
consilier

 

Dobrișan
Ana Irina
consilier juridic

 

Dohan
Gheorghe Dorel
ofițer

 

Donea
Claudiu
ofițer

 

Donescu
Emilian
șef compartiment

 

Donescu
Simona Cristina
auditor

 

Dorobanț
Adrian
șef compartiment

 

Dorobanțu
Marius
șef birou

 

Drăgan
Dorina Iuliana
șef birou

 

Drăghici
Bogdan Ionuț
șef laborator

 

Drăghici
Daniel
șef birou

 

Dragomir
Luminița
șef birou

 

Dragoste
Mihaela
șef compartiment

 

Dragotă
Jan
auditor

 

Dragu
Aurel
șef birou

 

Droc
Ionel
șef secție

 

Drugau
Valentin
Cdt. Cp. Stud.

 

Drugău
Constantin Cristian
ofiter

 

Duică
Mirel
șef birou

 

Dulgheru
Diana Otilia
șef secție

 

Duminecioiu
Mariana
referent

 

Dumitra
Alexandru
Sef birou

 

Dumitrache
Viorica
referent

 

Dumitrache
Aurelian Asanache
șef unitate

 

Dumitrache
Mariean Florin
șef secție

 

Dumitrescu
Constantin
șef secție

 

Dumitrescu
Laura
consilier juridic

 

Dumitru
Cristian
Sef cabinet

 

Dumitru
Florin
farmacist șef

 

Dumitru
Mariana
Sef cabinet

 

Duta
George
Sef cabinet

 

Duțescu
Gabriela Sabina
șef laborator

 

Duțu
Florentina
auditor

 

Enache
Virgil
cadru militar

 

Enache
Virginia
șef birou

 

Ene
Ronald Dorian
consilier

 

Ene
Vasile
cadru militar

 

Epure
Ion
consilier

 

Eremia
Adrian
șef compartiment

 

Făgădău
Petrica
referent

 

Fandolea
Ileana
consilier

 

Filip
Marius Adrian
locțiitor

 

Filip
Radu Cristian
ofițer

 

Fișcuci
Gilera Paula
consilier

 

Flămînzeanu
Silvia Ileana
cadru militar

 

Flaviu
Alexandru
Sef birou

 

Florea
Stela
șef formațiune deservire

 

Florea
Carol
șef compartiment

 

Florea
Marin
ofițer

 

Flostoiu
Sebastian
șef comaprtiment

 

Flueraru
Adrian Mihail
medic

 

Fodac
Mihaela
referent

 

Fodor
Daniel Vasile
șef compartiment

 

Fodor
Daniel Vasile
șef compartiment

 

Fotia
Marian
șef secție

 

Frățilă
Tiberiu
șef direcție

 

Fulga
Liviu
Sef sectie

 

Furdu
Iustinian
șef laborator

 

Furnică
Gabriela
șef secție

 

Gacea
Aurel
șef cabinet

 

Gafton
George
director financiar contabil

 

Găgeanu
Cristian
locțiitor

 

Găină
Sorin Ioan
contabil șef

 

Gal
Atilla
șef compartiment

 

Gal
Ciprian Petru
șef farmacie

 

Găman
Vasile Florentin
șef cabinet

 

Găman
Marius
consilier

 

Gavrilă
Mihail Andrei
șef birou

 

Gavrilaș
Decebal Roald
sef laborator

 

Gavrilescu
Carmen
expert

 

Geamănu
Marius
șef birou

 

Georgescu
Iulian
Cadru militar

 

Ghenoiu
Gabriel
cadru militar

 

Gheorghe
Ovidiu Florian
șef birou

 

Gheorghe
Ștefan
ofițer

 

Gheorghe
Sorin Dan
Sef birou

 

Gheorghe
Danut
Sef sectie

 

Gheorghiescu
Eugeniu
șef secție

 

Gheorghiu
Nicolae
Sef birou

 

Gheorghiță
Carmen Anicuța
referent

 

Gherghina
Vasile
șef compartiment

 

Gherman
Ionel
șef centru

 

Ghimpeteanu
Radu
Sef cabinet

 

Ghimpu
Liviu
Sef sectie

 

Ghinea
Ulise
Sef personal

 

Ghitescu
Vicentiu
Instr. sup

 

Globașu
Constantin
consilier juridic

 

Glogojeanu
Remus
Sef cabinet

 

Gogan
Florin Cristian
expert

 

Gogescu
Florica
Consilier juridic sef

 

Gogoț
Alexandru
director administrativ

 

Goloiu
Gabriel
șef birou

 

Grădinaru
Gheorghe Sorin
șef birou

 

Grecu
Oana Daniela
auditor

 

Greere
Vasile
șef secție

 

Grigoraș
Adriana
șef birou

 

Grigorie
Ion
consilier juridic

 

Grosu
Corina
Sef cabinet

 

Gui
Radu Mircea Dumitru
ofițer

 

Guliman
Silvia
Sef laborator

 

Gurău
Săndel
șef secție

 

Gurgu
Filip Ion
director adjunct

 

Gușatu
Iuliana
referent

 

Guță
Laurențiu
șef serviciu administrativ

 

Herăscu
Ștefan
consilier

 

Hertzog
Radu Gabriel
șef secție

 

Hidec
Aurora
consilier

 

Hociotă
Irina Maria
șef cabinet

 

Horhotă
Luminița
economist

 

Horjea
Esmeralda
șef birou

 

Hristache
Vasile
șef birou

 

Hristea
Rasvan
Loctiitor comandant

 

Iacobuț
Cristina
șef secție

 

Iatan
Florin
șef birou

 

Iftimie
Stefan
Economist

 

Ilie
Mariana
funcționar public

 

Ilie
Mirel
subofițer

 

Ilie
Florentin Adrian
consilier

 

Iliescu
Gigi Dan Nicolae
șef birou

 

Iliescu
Cristina Mihaela
șef compartiment

 

Ilina
Dănuț
șef birou

 

Ilinca
Lucian
șef compartiment

 

Ilusco
Giuseppina
ofițer

 

Ilusco
Giuseppina
ofițer

 

Incicas
Teodor
Sef Directie Audit Intern

 

Ionescu
Dragoș
șef secție

 

Ionescu
Dorin
șef compartiment

 

Ionescu
Carmen
consilier

 

Ionescu
Gheorghe
consilier

 

Ionescu
Cristian
cadru militar

 

Ionescu
Cătălin Ionuț
șef cabinet

 

Ionescu
Carmen Dolores
referent

 

Ionescu
Sorina Cristina
consilier

 

Ionescu
Ruxandra
Sef laborator

 

Ionică
Gabriel
șef secție

 

Ioniță
Renata Georgiana
șef personal

 

Ioniță
Mariana
șef secție

 

Iordache
Bianca Daniela
Economist

 

Iordache
Mihai
șef compartiment

 

Iordache
Gheorghe Cristian
șef centru

 

Ipate
Vali Adrian
șef comaprtiment

 

Irimia
Ionel
șef birou

 

Isac
Laurentiu
Sef birou

 

Isuf
Gabriel Cristian
șef personal

 

Ittu
Cosmin
șef birou

 

Ivan
Adrian
Sef birou

 

Ivan
Adrian
șef compartiment

 

Ivan
Grigorița
subofițer

 

Ivan
Sorin
șef birou

 

Ivan
Didi
Sef compartament

 

Ivascu
Dumitru
Sef sectie

 

Jernoiu
Renata Lavinia
șef birou

 

Jianu
Florin
șef secție

 

Jianu
Doina
șef birou

 

Jianu
Lucian
cadru militar

 

Jipa
Florin Auraș
șef secție

 

Jitaru
Emanuela
șef birou

 

Joita
Ovidiu
Sef logistica

 

Josan
Cristina
șef birou

 

Keresztes
Alexandru
locțiitor

 

Kicsi
Gabriel
șef birou

 

Labiș
Nicoleta
consilier

 

Lăcraru
Mircea
șef personal

 

Lamba
Viorel
ofițer

 

Lazăr
Viorel
șef birou

 

Lăzăroiu
Horațiu Daniel
șef compartiment

 

Liră
Georgeta Maria
șef birou

 

Loghin
Gineș Eduard
șef laborator

 

Loică
Gabriela
consilier

 

Luca
Constantin
șef secție

 

Luca
Elena Gabriela
consilier

 

Lucan
Dragoș Gheorghiță
șef serviciu

 

Lungu
Elena
șef laborator

 

Lupu
Gabriel
auditor

 

Lupu
Maria
șef direcție

 

Macau
Carmen Ileana
Sef departament testare

 

Macovei
Mihai
locțiitor

 

Macovei
Adrian
Sef laborator

 

Macri
Marian
Director general

 

Magdu
Monica Gabriela
șef birou

 

Mănăilă
Viorel
auditor

 

Mândru
Mircea Fabian
șef birou

 

Manea
Nicolae
șef birou

 

Manole
Vergil
șef secție

 

Manoli
Margareta
șef birou

 

Manoliu
Iulian
Sef cabinet

 

Marariu
Adrian
Sef sector

 

Marcu
Radu Viorel
șef birou

 

Mare
Emil
șef secție

 

Mărgineanu
Liliana
consilier

 

Marian
Anca Eleonora
consilier juridic

 

Marinescu
Cicerone Vili
șef compartiment

 

Martin
Lenuta
consilier

 

Martinescu
Pompiliu
șef birou

 

Matahală
Dumitru
ofițer

 

Mateescu
Niculina
consilier

 

Matei
Toma Iulian
locțiitor

 

Matyas
Valerica
funcționar public

 

Maxim
Mădălina Gabriela
comandant

 

Medvichi
Eusebiu Lucian
șef compartiment

 

Melinte
Ștefan
șef compartiment

 

Mercuț
Dorin
șef secție

 

Mica
Radu
șef birou

 

Miftode
Alina Cristina
referent

 

Mihai
Lenuța
referent

 

Mihai
Alexandra
director financiar

 

Mihai
Daniel
șef cabinet

 

Mihai
Daniela Mihaela
ofițer

 

Mihai
Geta
referent

 

Mihai
Florența
asistent medical

 

Mihalache
Cornelia
funcționar public

 

Mihalache
Viorica Carmina
consilier

 

Mihalcea
Viorel Cătălin
ofițer

 

Milandru
Marius
șef birou

 

Milea
Constantin
șef birou

 

Milea
Mariana
referent

 

Militaru
Adriana
șef birou

 

Mincă
Dumitru
șef compartiment

 

Minea
Mariana
consilier juridic

 

Minican
Ion
Consilier juridic

 

Mircescu
Ilie iulian
ofiter

 

Mircescu
Ilie Iulian
ofițer

 

Mitea
Claudiu
șef birou

 

Mitrea
Eugen
șef secție

 

Miulescu
Florentina
ofițer

 

Moanță
Ionuț
șef compartiment

 

Mocanu
Iancu
medic

 

Mocanu
Gheorghe
cadru militar

 

Mogoi
Marius
șef birou

 

Mogoșanu
Liviu Florin
ofițer

 

Mogoșanu
Liviu Florin
ofițer

 

Mohora
Florentina
director financiar

 

Moisă
Gabriel Mihăiță
auditor

 

Moise
Stelian
Loctiitor sef directie

 

Moldovan
Daniela
consilier

 

Moldovan
Florin
Seful logisticii

 

Moldovan
Ioan Gigi
șef birou

 

Moldoveanu
Silvia
referent

 

Morariu
Gabriela
consilier juridic

 

Moraru
Aurelian Corneliu
șef compartiment

 

Moraru
Iliuță Octavian
șef compartiment

 

Muntean
Elena
consilier

 

Munteanu
Vasile
șef secție

 

Munteanu
Doina
consilier

 

Munteanu
Tudor
locțiitor

 

Mureșan
Mihai Marius
șef direcție

 

Mureșan
Adrian
șef birou

 

Murgu
Vasile
șef ATI

 

Murtezan
Vasile
șef secție

 

Mutuligă
Ana
referent

 

Mușescu
Ciprian
șef comaprtiment

 

Mușuroia
Gabriel Mihail
șef structură de securitate

 

Nachiu
Florin
șef personal

 

Nadolu
Renato Eduard
șef secție

 

Naftanaila
Mali Florica
Sef cabinet

 

Nancu
Valentin
șef compartiment

 

Năstase
Elena
funcționar public

 

Năstase
Ionica
referent

 

Nastasia
Augustina
consilier

 

Neacșu
Marius Aurelian
șef birou

 

Neacșu
Radu Ioan
șef comapartiment

 

Neagoe
Gheorghe
șef ambulatoriu de specialitate

 

Neagu
Victor
șef compartiment

 

Neagu
Lizeta
consilier

 

Neagu
Oreste
șef birou

 

Neagu
Cornel
ofițer

 

Necula
Eugen
Sef cabinet

 

Necșulescu
Marius
șef laborator

 

Nedelea
Emilia Daniela
șef cabinet

 

Negoiță
Ileana Nicoleta
consilier juridic

 

Negoiță
Marius Cristian Vlăducu
auditor

 

Negrea
Adina
șef compartiment

 

Negrea
Luminița
șef birou

 

Negrescu
Daniela Lavinia
pcc

 

Neguțescu
Monica Ioana
consilier

 

Neicuși
Ioan
șef birou

 

Nica
Alexandru
ofițer

 

Nica
Cornel
inginer

 

Nicoară
George
șef birou

 

Nicoară
Ghiță
șef birou

 

Nicodin
Aurora
Sef cabinet

 

Nicolăescu
Daniel
șef compartiment

 

Nicu
Marian
consilier juridic

 

Niculescu
Viorel Florian
șef serviciu

 

Nistor
Gheorghe
șef direcție

 

Nistor
Costică
contabil șef

 

Niță
Constantin
șef birou

 

Nițu
Doina
referent

 

Nițu
Virginia
consilier

 

Nițu
Nicolae
șef serviciu

 

Nuță
Ion Vasile
șef birou

 

Oancea
Anca
șef cabinet

 

Oanță
Florin Petre
șef secție

 

Olteanu
Marian
ofițer

 

Onea
Florian
șef secție

 

Opincaru
Bucur
șef birou

 

Oprea
Maricica Cornelia
ofițer

 

Oprea
Dorin
ofițer

 

Oprean
Maria
ofițer

 

Ordeanu
Viorel
șef laborator

 

Orzan
Dorinel
ofițer

 

Orzan
Mariana
șef birou

 

Paltineanu
Mihail
șef birou

 

Pană
Felicia
șef compartiment

 

Pană
Viorel Adrian
șef birou

 

Pană
Dumitru
șef secție

 

Panait
Maria Alina
șef compartiment juridic

 

Panciu
Veronica
consilier

 

Pandelache
Adrian
Sef birou

 

Pandrea
Elena Adina
consilier

 

Pantazică
Lucian Alexandru
auditor

 

Pantiru
Dan
șef secție

 

Papuc
Dumitru Marian
Ofiter

 

Pascu
Mugurel Lucian
șef birou

 

Pătrașcu
Ana
șef birou

 

Pătrînichi
Bogdan Grigore
șef secție

 

Patru
Pieleanu Adrian
Sef birou

 

Peiu
Mircea Costel
Sef birou

 

Petcu
Ștefan Felix
consilier juridic

 

Petrache
Gabriel
șef birou

 

Petre
Sevastian
șef secție

 

Petrea
Silviu
șef compartiment

 

Petrea
Pavel
șef birou

 

Peuna
Dorina
Sef sectie

 

Pilică
Marian Claudiu
contabil șef

 

Pindic
Aurelian
ofițer

 

Pinte
Florina
șef laborator

 

Pirneci
Robert Nicolae
șef birou

 

Piroș
Constantin
auditor

 

Piturlea
Marius
Sef birou

 

Plăcintă
Rareș Mihail
șef birou

 

Platon
Cornelia
consilier

 

Plopan
Petrică Liviu
șef birou

 

Podaru
Doriana Alina
șef birou

 

Poenaru
Silvia
consilier

 

Pop
Marius Iulian
medic

 

Pop
Dana Olga
funcționar public

 

Popa
Traian Daniel
șef birou

 

Popa
Ovidiu
șef structură de securitate

 

Popa
Raluca
referent

 

Popescu
Marius Leonard
consilier juridic

 

Popescu
Lucian
șef cabinet

 

Popescu
Dragos
Sef sectie

 

Popescu
Horia
șef secție

 

Popescu
Cristian Constantin
șef unitate

 

Popescu
Teodor Gabriel
locțiitor

 

Popescu
Mihaela
Sef sectie

 

Popescu
Marian
șef birou

 

Popescu
Elena
șef compartiment

 

Popescu
Mircea
consilier

 

Popescu
Valentin
șef birou

 

Popescu
Daniel Marian
Ofiter

 

Popescu
Adela Loredana
consilier

 

Popescu
Marius
subofițer

 

Popescu
Constantin
locțiitor

 

Popescu
Decebal
medic șef

 

Popescu
Radu Cristian
șef laborator

 

Popoiu
Maricel Marius
șef birou

 

Popovici
Silvia
consilier

 

Preda
Maria
șef laborator

 

Preda
Marian
șef birou

 

Preda
Alin Mihai
Sef birou

 

Preda
Eugen
comandant

 

Predoi
Dumitru
șef birou

 

Predoiu
Marius
șef birou

 

Preoteasa
Stefan Daniel
Sef B.P.L.I.

 

Preotesoiu
Pompiliu
șef birou

 

Pricope
Cătălin Gabriel
șef secție

 

Pricopi
Sebastian Gicuță
șef compartiment

 

Pridie
Bogdan Atanasie
șef secție

 

Pruteanu
Sorin
șef laborator

 

Pungă
Adrian
șef compartiment

 

Rădeanu
Adrian
șef birou

 

Radi
Iolanda
referent

 

Radi
Eduard
șef secție

 

Rădoi
Rodica
economist

 

Radu
Maricica
contabil șef

 

Radu
Mariana
subofițer

 

Radu-Sultanescu
Elena
Sef cabinet

 

Răduț
Laurențiu Cristian
șef secție

 

Raiciu
Geta
inspector

 

Raicu
Stelian
șef birou

 

Raifura
Valerica
consilier

 

Răileanu
Lucia
consilier

 

Rapotan
Ionel
șef laborator

 

Rășcanu
Răzvan
șef comaprtiment

 

Rebegea
Timotel
șef birou

 

Reviu
Eugen
șef laborator

 

Rîndașu
Costică
consilier juridic

 

Robescu
Florea
medic

 

Rosan
Ioan Marcu
ofițer

 

Rosu
Neculai
Sef sectie

 

Rosu
Valeriu
Consilier juridic

 

Rotaru
Florin Petre
șef structură de securitate

 

Rotaru
Cecilia Olivia
consilier

 

Roșu
Adrian Gabriel
șef birou

 

Ruiu
Cristinel Nicușor
auditor

 

Rusovici
Bogdan
consilier

 

Rusu
Florian
șef unitate

 

Rusu
Gabriel
șef birou

 

Rusu
Marian
șef birou

 

Sabău
Elena
șef birou

 

Salomiu
Maria
șef birou

 

Samoschi
Roxana Eliza
consilier juridic

 

Săndulescu
Victor
asistent șef

 

Sărceniuc
Octavian
auditor

 

Sârghe Ciobanu
Petruț Dănuț
șef structură

 

Sava
Simona Monica
Director Financiar

 

Sava
Mircea
șef birou

 

Savonia
Maria
consilier

 

Savu
Bogdan
Instr.sup.

 

Scîntei
Răducu
cadru militar

 

Scurtu
Floare
expert

 

Secară
Cristina Anca
șef laborator

 

Serbanescu
Ludmila
Farmacist

 

Sfetcu
Vali
referent

 

Sfrenț
Daniel
șef birou

 

Sicoe
Silviu
locțiitor

 

Silea
Marin
ofițer

 

Silitra
Elena
funcționar public

 

Sima
Ovidiu
șef cabinet

 

Sima
Teodora
consilier

 

Simion
Nicolae Marius
șef compartiment

 

Simionescu
Mihai
șef birou

 

Simula
Eugen Marius Traian
ofițer

 

Sîrbu
Veronica Mioara
expert

 

Sîrbu
Gabriela Elena
șef serviciu

 

Sîrbu
Ștefan
șef birou

 

Smarandache
Catalin Gabriel
Sef birou

 

Socarici
Corneliu
șef birou

 

Spătăcean
Florin Ioan
ofițer

 

Spataru
Simona
Consilier

 

Spînu
Constantin
purtător de cuvânt al M.Ap.N.

 

Stan
Doru
ofițer

 

Stan
Adrian Georgel
locțiitor

 

Stanca
Elena Anișoara
consilier

 

Stanciu
Marcelina
șef cabinet

 

Stanciu
Adrian
Medic sef

 

Stanciu
Andrei
șef centru

 

Stanciu
Ascanio
contabil șef

 

Stanciu
Ion Alin
șef structură

 

Stănculescu
George
șef secție

 

Stănculete
Traian
șef secție

 

Stănică
Alexandrina
referent

 

Stănișteanu
Marian
șef secție

 

Stefan
George
Sef sectie

 

Stefan
Gabriela
Sef cabinet

 

Stefanescu
Dragos
Sef cabinet

 

Stefanescu
Cristina
Sef cabinet

 

Stefani
Constantin
șef birou

 

Sterian
Daniela Victorița
șef birou

 

Stoian
Gabriela Maria
șef birou

 

Stoian
Cornel
ofițer

 

Stoica
Romica
Sef birou

 

Stoica
Florin
șef birou

 

Stoican
Camelia
consilier

 

Stoichin
Ion Marian
șef birou

 

Streanga
Narcis Costel
Sef serviciu

 

Strichea
Vasilica
funcționar public

 

Stroe
Ioana
asistent șef

 

Strujac
Marius Nicolae
cadru militar

 

Suiugan
Cornel
contabil șef

 

Suiugan
Cornel Ion
ofițer

 

Susu
Nicoleta
Loctiitor sef directie

 

Szlavik
Franziska Monica
șef birou

 

Tambura
Victor
șef laborator

 

Tănasă
Ion
șef birou

 

Tănasă
Mărioara Paulina
referent

 

Tănasă
Elena Laura
funcționar public

 

Tanase
Florin
Contabil sef

 

Tănase
Adriana
funcționar public

 

Tănasie
Traian Mircea
șef birou

 

Tavarlau
Alina
Contabil sef

 

Telembeci
Doru
șef birou

 

Teodor
Emilia
consilier

 

Ticu
Similschi Claudiu
funcționar public

 

Timofte
Vasile
șef compartiment

 

Timofte
Ioana
consilier

 

Tiperciuc
Nicu
șef secție

 

Tivdă
Maria
referent

 

Toma
Gheorghe
șef birou

 

Toma
Claudiu Vicentiu
consilier juridic

 

Tomescu
Aurel
șef birou

 

Tomoială
Alina
auditor

 

Tomoială
Marius Gabriel
șef birou

 

Totolici
Gabriel
șef secție

 

Trană
Aurel
Medic

 

Trandafir
Doina
Sef laborator

 

Trică
Dorina
referent

 

Trifan
Viorel
șef de secție

 

Trifu
Marius
șef secție

 

Trofin
Constantin
auditor

 

Tudorache
Adriana Cristina
contabil șef

 

Tudorie
Stănică
contabil şef

 

Tudoroiu
Gheorghe Eusebio
șef birou

 

Tudose
Georgian
comandant

 

Tudosie
Irina Emilia
consilier juridic

 

Tuinea
Gelu Cătălin
șef structură de securitate

 

Tutunaru
Florin Cătălin
ofițer

 

Tutunaru
Mihai
consilier

 

Tușa
Alexandru Radu
ofițer

 

Udrea
Felician
consilier

 

Udriște
Daniela
șef birou

 

Udriște
Alin Gabriel
șef birou

 

Udroiu
george
Sef birou

 

Udroiu
Mariana
consilier superior

 

Ularu
Viorel
șef birou

 

Ungureanu
Ionel Dănuț
șef birou

 

Ungureanu
Dănuț
șef birou

 

Ungureanu
Ion
comandant

 

Uruiocea
Mișu
șef birou

 

Văduva
Ilie
șef birou

 

Varna
Mircea Cristian
șef compartiment

 

Varona
Alexandr
șef birou

 

Varzari
Sorin Adrian
șef secție

 

Vasilachi
Constantin
șef birou

 

Vasile
Florin
șef birou

 

Vasile
Ion
șef secție

 

Vasile
Valentin
locțiitor

 

Vasilescu
Dorin
șef structură

 

Vasiliu
Cristian Vladimir
șef centru

 

Vasiliu
Ovidiu Dumitru
șef cabinet

 

Velea
Cristina Mirela
șef birou

 

Velichi
Antoaneta
șef birou

 

Vinte
Tiberiu Laurentiu
șef ambulatoriu de specialitate

 

Visan
Valerica
Director financiar-contabil

 

Vitalus
Atena
ofiter

 

Viziru
Nicoleta
referent

 

Vișan
Marius Mihail
șef compartiment

 

Vlad
Dragos
Sef laborator

 

Vlad
Anca Eugenia
consilier

 

Vlad
Elena Simona
consilier

 

Vlad
Gheorghe
Director

 

Vlădaia
Iovan
director medical

 

Vlădescu
Cornel
șef birou

 

Vladu
Viorel paul
șef cabinet

 

Voica
Artur Cristian
ofițer

 

Voica
Artur Cristian
șef compartiment

 

Voicescu
Marcel
șef serviciu

 

Voicu
Rodica
funcționar public

 

Voicu
Victor
director

 

Vreme
Eusebiu
șef birou

 

Vreme
Eusebiu
ofițer

 

Zaharia
Constantin
șef birou

 

Zahiu
Bogdan
șef personal

 

Zamfiroiu
Florin Valentin
auditor

 

Zanfir
Constantin
locțiitor

 

Zanfir
Anita
șef birou

 

Zara
Claudiu
Sef sectie

 

Șchiopu
Adrian
șef birou

 

Șerban
Lucian
șef birou

 

Șerbănescu
Florin
șef birou

 

Ștefan
Eduard
șef compartiment

 

Ștefan
Sabin Daniel
șef cabinet

 

Ștefan
Constanța
referent

 

Ștefănescu
Carmen Daniela
șef birou

 

Știrbăț
Adrian Florin
șef laborator

 

Șușu
Adrian Marius
șef serviciu

 

Țelinoiu
Ionuț Mădălin
consilier

 

NATO
SEDM
BSDA
Social Media

© 2014 Ministerul Apărării Naţionale - Website realizat şi administrat de Direcţia informare şi relaţii publice

Actualizare: 20.04.2014